Wiosna, ach to Ty!

Wraz z nadejściem prawdziwej, kalendarzowej wiosny, w naszej szkole zrobiło się kolorowo i świątecznie. A to za sprawą pewnej pani, która kołysząc się na huśtawce nad kwitnącą łąką, wprawiła wszystkich w zachwyt. „Pani Wiosna”, bo o niej mowa, wywołała dużo radości wśród uczniów. U jej stóp można podziwiać piękne, konkursowe zające, które zostały wykonane przez dzieci z klas 4-6. To nie są jedyne akcenty tak wyczekiwanej pory roku. W oknach i na holach szkoły podstawowej pojawiły się dekoracje wiosenne. Na wierzbowych girlandach wiszą drewniane wianki ozdobione kolorowymi motylami i kwiatkami, papierowe, wesołe zające oraz drewniane, różnokolorowe motyle. Wszystkie wiosenne motywy przygotowały dzieci z klas 4 i 5, które uczęszczają na zajęcia koła rękodzielniczego „Złote rączki”, działającego w naszej szkole.