Warsztaty wielkanocne w Gościńcu Marzymięta

Przed Świętami Wielkanocnymi w środę 27 marca klasy 2 wybrały się do Gościńca Marzymięta celem wzięcia udziału w warsztatach edukacyjnych. Dzieci nie mogły doczekać się atrakcji, które na nie tam czekały. Uczniowie brali udział w warsztatach pt. „Wiosenny las w słoiku” podczas których przygotowali wiosenną kompozycję z żywych kwiatów w szkle oraz malowali drewniane jajka. Dużą atrakcją była opieka nad kurczakami oraz karmienie: kucyków, kóz, owiec oraz alpak w zagrodach. Na zorganizowanych zajęciach nasi podopieczni poznali kurczaka Czoko, któremu pomogli w poszukiwaniu zgubionych pisanek. Dzieci skorzystały również z atrakcji parku linowego, gdzie mogli sprawdzić swoją sprawność fizyczną. To był cudowny dzień pełen wrażeń!