Nagrody za konkurs wielkanocny rozdane.

Tradycją w naszej szkole stały się konkursy świąteczne. Za nami kolejny konkurs wielkanocny, którego motywem przewodnim był „Zajączek”. Chętni uczniowie z klas 4-6 z entuzjazmem przystąpili do wykonania świątecznego zwierzaka. Tym razem, na wystawie pokonkursowej, mogliśmy zaprezentować 28 zajączków wykonanych ze słomy, sznurka, sianka, drewna, popcornu, wierzbowych kotków, patyczków do lodów i szeregu innych materiałów. Pomysłów na wykonanie pracy konkursowej nie brakowało. Celem konkursu było rozwijanie wyobraźni i aktywności twórczej. Uczniowie zaprezentowali swoje talenty plastyczno-techniczne a społeczność szkolna mogła poczuć atmosferę świąteczno-wiosenną, która udzieliła się wszystkim, którzy zatrzymywali się przy wystawie. 11 kwietnia odbyło się podsumowanie konkursu. Jury w składzie: pani dyrektor Magdalena Antkowiak, p. Joanna Góźdź, p. Ewa Fabisiak, p. Monika Krajka, p. Anna Raczkiewicz i p. Lidia Muszyńska wyłoniło 12 Laureatów. Podczas apelu podsumowującego wyniki konkursu, pani dyrektor wręczyła wyróżnionym uczniom dyplomy i nagrody rzeczowe. Wszyscy uczniowie zostali obdarowani słodkościami. Laureatami tegorocznej edycji konkursu wielkanocnego zostali: Karolina Zielińska, Kalina Stachowiak, Weronika Jankowiak, Lena Begale, Natasza Niedziela, Krzysztof Marciniak, Rafał Kaczorowski, Bartosz Durak, Kamil Małecki, Filip Baranowski, Emilia Pawlak i Bartosz Maszkowski.

Mamy nadzieję, że wesołe zające, które zdobią do dziś szkolną wystawę, stały się inspiracją do wykonywania podobnych dekoracji w domach rodzinnych. Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach. Dziękujemy panu Pawłowi Andrzejewskiemu za wykonanie pięknych dyplomów i uwiecznienie wydarzenia na zdjęciach a Radzie Rodziców za ufundowanie nagród rzeczowych i słodkości dla uczestników. Nad organizacją i przeprowadzeniem konkursu czuwały opiekunki Koła rękodzielniczego „Złote rączki”.