Przedszkolne święto

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka, jak co roku, obchodzony jest 20 września. Święto to zostało ustanowione, aby podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci. Dzień ten ma także dostarczyć dzieciom kolejnych okazji do świętowania, wspaniałej zabawy oraz czerpania radości z bycia przedszkolakiem.

W tym dniu na dzieci z grup „Jeżyki”, „Misie” i „Zajączki” czekało wiele atrakcji i niespodzianek. Wśród nich znalazł się seans filmowy w sali Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej. Nie zabrakło również popcornu i soku, jak w prawdziwym kinie! Po powrocie do przedszkola, dzieci uczestniczyły w grach i zabawach integracyjnych. Z pewnością ten radosny dzień na długo pozostanie w pamięci każdego dziecka.

Serdecznie dziękujemy dyrekcji oraz pracownikom GOKSiAL w Pępowie za miłe przyjęcie naszych przedszkolaków.

There are no images in the gallery.