Zatoka pełna przygód

W czwartek, 19 października, dzieci z grup Misie, Zajączki i Jeżyki pojechały na wycieczkę do sali zabaw „Zatoka Przygód Centrum Kreatywnej Zabawy” w Rydzynie. Celem naszej wycieczki była integracja rówieśnicza, rozwijanie motoryki dużej i małej dzieci oraz stworzenie możliwości radosnego spędzenia czasu na dobrej zabawie. Do dyspozycji dzieci był ekran interaktywny, baseny z kulkami, labirynty, zjeżdżalnie, bujaki i wiele innych atrakcji. Ponadto zabawy z dziećmi prowadzili wykwalifikowani animatorzy. Największą atrakcją okazały się kreatywne warsztaty „Las w słoiku”. Pięcio i sześciolatkowie uruchomili swoją wyobraźnię i powstały piękne i pachnące miniaturki lasu. Dzieci zadowolone wróciły do przedszkola z postanowieniem, że znowu niedługo tam wrócą.