Obchody Święta Niepodległości w przedszkolu

9 listopada obchodziliśmy w przedszkolu uroczystość odzyskania przez Polskę niepodległości. Było bardzo uroczyście. Dzień rozpoczęliśmy od obejrzenia filmu edukacyjnego pt. " Polskie Symbole Narodowe ", który utrwalił wiadomości na temat symboli narodowych i wydarzeń historycznych naszej Ojczyzny. Nie zabrakło również prac plastycznych oraz zabaw zabawy przy piosence „Jestem Polką i Polakiem”. Tego dnia odbył się również „Koncert Patriotyczny” na którym każda grupa zaprezentowała taniec, wiersz lub piosenkę o Polsce. O godzinie 11.11. godnie przystąpiliśmy do akcji „ Szkoła do Hymnu”. Każdy przedszkolak przyjmując właściwą postawę „na baczność”, dumnie i głośno odśpiewał hymn Polski „Mazurek Dąbrowskiego”. Ten dzień przeżyliśmy dumnie i z uśmiechem na twarzy, jak każdy prawdziwy patriota.

Grupa Biedronek:

Grupa Motylków: