Dyskoteka szkolna

21 listopada w naszej szkole odbyła się dyskoteka dla klas 4-8. Podczas zabawy "chrzest" miały klasy czwarte i siódme. To wydarzenie przyciągnęło nawet osoby, które nie lubią tańczyć. Przy muzyce i migoczących światłach wszyscy chociaż na chwilę zapomnieli o szkolnych kłopotach. Na wejściu uczniowie z klas czwartych i siódmych zostali pomalowani. Zabawa rozpoczęła się od złożenia przysięgi i odśpiewania hymnu. Uczniowie byli częstowani chlebem z solą, który popijali kwaśnym napojem, narzekając na smak. Zaraz po tym skosztowali słodyczy i jak na "koty" przystało, pili mleko. Jednak nie takie zwykłe, bo z przyprawami, więc udział w tym wzięli tylko odważniejsi. Na dyskotece dużo się działo. Wszyscy razem zatańczyliśmy belgijkę, kaczuszki i taniec naszych dwóch koleżanek. Był również pociąg, który prowadziła Wanessa Knuła, czyli zastępca przewodniczącej. Odbyły sie także dwie fajne konkurencje: "Mumia" i "Gorące krzesła". Świetnie się bawiliśmy, ale najbardziej ze wszystkich piosenek spodobały się uczestnikom dyskoteki utwory : "Zostań moją kotką'' i "Eluwina". Cieszymy się, że nauczyciele poświęcają swój czas, abyśmy chociaż raz na jakiś czas mogli zapomnieć o nauce.