Uroczyste zakończenie roku szkolnego.

Zakończenie roku szkolnego to długo wyczekiwany przez wszystkich uczniów dzień. Po dziesięciu miesiącach nauki mogą rozpocząć upragnione wakacje.

Tegoroczną oprawę artystyczną uroczystości zakończenia roku przez uczniów edukacji wczesnoszkolnej przygotowali trzecioklasiści wraz z wychowawczyniami: Marią Tomczak, Lidią Machowską, Małgorzatą Andrzejewską i Jolantą Durczewską.

Pan Dyrektor Paweł Andrzejewski wygłosił przemówienie, w którym w szczególny sposób wyróżnił wzorowych uczniów z klas I-III a następnie wręczył im pamiątkowe dyplomy.

Po ceremonii uczniowie udali się do swoich sal lekcyjnych na ostatnie przedwakacyjne spotkania. Na forum klasy otrzymali z rąk wychowawców świadectwa i w ten sposób oficjalnie rozpoczęli wakacje.